Keyguru – kouzelný lockbox

Keyguru – kouzelný lockbox

Airbnb

keyguru

Co je Keyguru?

Keyguru je český technologický startup, který pomocí samoobslužných boxů vám umožňuje předávat klíče vašim hostům. Není to klasický lockbox, kterých najdete po celé Praze tisíce. Je to kouzelný lockbox, který si ihned zamilujete.

Problémy s předáváním klíčů

Jako Airbnb hostitel to určitě moc dobře znáte. Host řekne, že přijede v určitou hodinu a vy tam něj v domluvený čas čekáte, abyste mu předali klíče a pustili ho do apartmánů. Uběhne 10 minut, pak dalších 20 a najednou tam vlastně čekáte hodinu kvůli 5 minutám. Kolikrát se vám toto už stalo? Říkáte si: ,,Příště už ale opravdu čekat nebudu!“, jdete a koupíte si klasickou schránku na klíče, kterou přiděláte na dům, ve kterém máte apartmán. O pár rezervací později si pochvalujete, jak moc vám toto ušetřilo času a nervů. Alespoň tedy do té doby, než vám začnou volat hosté, že lockbox je vypáčený a klíče tam nejsou. Nebo tím, že jste delší dobu nezměnil přístupový kód, tak zjistíte, že vám klíče někdo ukradl. Anebo vám sousedi začnou psát emaily, že v domě nechtějí žádné Airbnb, ačkoliv to do této doby ani nepostřehli.

V čem je Keyguru kouzelný?

V jednoduchosti, vysoké bezpečnosti a automatizaci. Celý proces předání klíčů řešíte pouze online a máte dokonalý přehled o tom, kde se momentálně klíče nacházejí – zda jsou v Keyguru boxu, nebo je má host u sebe.

Jak to funguje?

Uložení klíčů

Zdarma se zaregistrujete na app.keyguru.cz. Na mapě si vyberete nejvhodnější místo Keyguru pointu a zarezervujete si přihrádku. Pak pouze vložíte klíče do přihrádky a máte hotovo. Nyní můžete opět online naplánovat předání klíčů svým hostům. Stačí zadat termín hostova příjezdu a jeho emailovou adresu a o zbytek se už postará Keyguru.

Vyzvednutí klíčů

Host obdrží emailem instrukce s přístupovým kódem pro otevření přihrádky. Podle mapy a podrobného popisu v e-mailu dorazí host k boxu, ve kterém jsou uložené klíče. Po zadání přístupového kódu se otevře přihrádka. Pokud bude host klíče vracet, postupuje stejně jako při jejich vyzvednutí. Klíče jsou ve správných rukách a vždy pod vaší kontrolou! O každém otevření přihrádky a předání klíčů vás Keyguru elektronicky informuje.

Hlavní výhody

  1. Ušetří vám spoustu vašeho času nebo peněz za brigádníky
  2. Unikátní kód pro hosta i pro úklid (kódy se dají jednoduše resetovat) 
  3. Vidíte, že host kód použil a kdy si klíče vyzvedl a kdy je vrátil 
  4. Klíče jsou 100 % v bezpečí, pod dozorem obsluhy a kamer. 
  5. Vše řešíte online pomocí webové aplikace
  6. Keyguru pointy lze vytvořit i na nové lokalitě (pro 3 byty+) 
  7. Flexibilní doba pronájmu schránky (5 dní až 1 rok) 
  8. Možná integrace na rezervační systém – např. BetterHotel, Previo,..
  9. Nonstop zákaznická podpora pro hosty

Cena

Keyguru box si pronajímáte dle vašich potřeb. Při pronájmu na 1 rok vás takový box přijde na cca 15 Kč za den a to je skvělá cena za to, kolik času, energie a starostí vám ušetří. Dokonce si se slevovým kódem TRIAL2020 můžete nyní schránku vyzkoušet na 5 dní za pouhých 25 Kč celkově!