Online aplikace

Online aplikace

Díky jediné aplikaci budete mít přehled naprosto o všem!

Multi-kalendář

V jednom kalendáři vidíte všechny rezervace i objednané služby. Díky praktickým filtrům navíc uvidíte vždy jen to, co právě potřebujete.

Propojení s Airbnb nebo vaším PMS

Aplikaci si snadno synchronizujete se všemi iCal kalendáři, které používáte. Nemusíte tak rezervace zadávat do aplikace ručně. Stejně tak si můžete vyexportovat iCal kalendář s objednanými službami do jakéhokoliv jiného kalendáře.

Správa týmu

Můžete si přidat libovolný počet členů týmu a přiřazovat jim ubytování, za která jsou zodpovědní. Máte tak perfektní přehled o tom, kdo je za co zodpovědný a kdo objednává jaké služby.

Objednávání služeb

Snadno můžete objednávat jednorázové i pravidelné služby, pozastavovat je nebo znova spouštět. Na důvod pozastavení se vás nikdo ptát nebude. Zaplatíte tak jen za služby, které doopravdy využijete.

Přehled objednávek a fakturace

Na jednom místě si můžete prohlédnout všechny objednávky a faktury. Vždy budete vědět, kolik vás co stálo. Objednávku také můžete až 4 hodiny před smluveným časem bezplatně stornovat. Faktury pak platíte jednou měsíčně bankovním převodem nebo platební kartou.

Notifikace

Abyste na nic nezapomněli, můžete si nastavit notifikace o stavu jednotlivých služeb. Budete tak mít skvělý přehled, aniž byste museli stav jednotlivých služeb kontrolovat ručně.

Zní to dobře?

Zaregistrujte se do naší aplikace a hoďte všechny starosti na nás.

Nechte si zavolat

Dejte nám na sebe telefonní číslo. Rádi se vám ozveme a pomůžeme vám.