Praní prádla

Praní prádla

Starosti spojené s praním ložního prádla, ručníků nebo županů můžete nechat na nás. Pro špinavé prádlo si ve smluvené dny přijedeme a vrátíme vám ho perfektně čisté – přímo do jednotlivých apartmánů nebo do vašeho skladu.

prani-pradla-mobil

Kvalita a flexibilita

Můžete se na nás spolehnout

Perfektně čisté a vyžehlené prádlo vám přivezeme vždy včas – v době mezi check-outem a check-inem. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat konkrétní dny svozu.

ciste-pradlo
kava

Potřebujete pauzu? Žádný problém

Pokud máte praní prádla nastavené jako pravidelnou službu, můžete si ji kdykoliv pozastavit a opět spustit v naší online aplikaci. Na důvod se vás nikdo ptát nebude.

Žádné míchání prádla

Prádlo pereme jednotlivým klientům vždy odděleně. Nemůže se tak stát, že dostanete jiné prádlo než to, které nám svěříte.

zadne-michani
prádlo pro hosty

Vypereme i vašim hostům

Nabídněte svým hostům extra službu praní prádla. Stačí online vytvořit objednávku. My prádlo vyzvedneme a druhý den ho hostovi přivezeme krásně čisté a voňavé.

Mikrologistika

Rozvezeme i roztřídíme

Prádlo vám navezeme přímo do jednotlivých apartmánů nebo do vašeho skladu. Pokud si ho budete chtít rozvážet do jednotlivých ubytování sami, rádi vám ho předem alespoň roztřídíme.

simpleto-auto
pocitani-pradla

Spočítáme vám to

Aby se nic neztratilo, počítáme všechno prádlo, které dorazí do čistírny. Budete tak vždy vědět, kolik čistého ložního prádla, ručníků nebo županů můžete očekávat.

Se simpletem získáte:

Lepší hodnocení a kvalitu služeb
Díky tomu, že přenecháte starosti spojené s provozem profesionálům, bude vaše ubytování vždy v perfektním stavu. Zajistíte si tak vysoká hodnocení od svých hostů i počet nových rezervací.
Snížení fixních nákladů
Protože budete platit jen za ty služby, které doopravdy využijete, ušetříte. Navíc se díky možnosti pronájmu můžete vyhnout vysoké vstupní investici na pořízení kvalitního ložního prádla.
Jednodušší správu provozu
Díky online aplikaci zvládnete velkou část provozních a administrativních úkonů automatizovat. A ty zbylé vyřešíte pomocí několika mála kliků.

Proč my?

Jsme profesionálové a máme zkušenosti!

Nejsme žádní nováčci. Provozujeme jednu z největších českých online čistíren cleany.cz a během naší mnohaleté praxe jsme nasbírali nespočet zkušeností i partnerů, díky kterým vám teď můžeme pomoct s provozem ubytování a všemi starostmi, které se s tím pojí. To vše výhodně. A hlavně jednoduše.

Vyčištěno více než
30 000
kusů oblečení a textilií
Více než
5 000
spokojených zákazníků
cleany-web
Hanuš Zvolský

Hanuš Zvolský

Martin Holček

Martin Holček

Zní to dobře?

Zaregistrujte se do naší aplikace a hoďte všechny starosti na nás.

Nechte si zavolat

Dejte nám na sebe telefonní číslo. Rádi se vám ozveme a pomůžeme vám.