Pronájem prádla

Pronájem prádla

Žádné ložní prádlo ani ručníky nemusíte vlastnit! Nabídneme vám výhodný pronájem s krytím ztrátovosti (poničeného nebo odcizeného prádla), díky kterému bude ve vašich apartmánech prádlo vždy v perfektním stavu.

pronajem-pradla-mobil

Kvalita na prvním místě

Prádlo hotelové kvality

Vysoká kvalita je pro nás stejně důležitá jako pro vás a vaše hosty. Pronajímáme proto jen špičkové prádlo hotelové kvality s vysokou gramáží.

hotelova-kvalita
palec-nahoru

Kryjeme vám záda (a ztráty)

Počítáme s tím, že se někdy z apartmánu ztratí ručník, nebo se objeví na prostěradle šmouha, která se nedá vyprat. Až 7 % veškerých ztrát a poškození platíme z vlastní kapsy.

Nesvazujeme vás

Běžná doba pronájmu prádla je 3 roky. Víme ale, jak rychle se plány mohou měnit, proto nabízíme i možnost pronájmu na 2 nebo dokonce jen 1 rok.

relax
cash flow

Zlepšíme vám cash flow

Proč byste měli platit za pronájem prádla stejnou splátku i mimo vaši sezónu? U nás si můžete rozložit splátky tak, abyste v sezóně platili vyšší částku a mimo ni naopak nižší.

Prádlo na poslední chvíli

Nemáte dostatek čistých lůžkovin a host je na cestě k vám? Do 120 minut vám přivezeme kompletní sety i extra položky.

pradlo na posledni chvili

Se simpletem získáte:

Lepší hodnocení a kvalitu služeb
Díky tomu, že přenecháte starosti spojené s provozem profesionálům, bude vaše ubytování vždy v perfektním stavu. Zajistíte si tak vysoká hodnocení od svých hostů i počet nových rezervací.
Snížení fixních nákladů
Protože budete platit jen za ty služby, které doopravdy využijete, ušetříte. Navíc se díky možnosti pronájmu můžete vyhnout vysoké vstupní investici na pořízení kvalitního ložního prádla.
Jednodušší správu provozu
Díky online aplikaci zvládnete velkou část provozních a administrativních úkonů automatizovat. A ty zbylé vyřešíte pomocí několika mála kliků.

Proč my?

Jsme profesionálové a máme zkušenosti!

Nejsme žádní nováčci. Provozujeme jednu z největších českých online čistíren cleany.cz a během naší mnohaleté praxe jsme nasbírali nespočet zkušeností i partnerů, díky kterým vám teď můžeme pomoct s provozem ubytování a všemi starostmi, které se s tím pojí. To vše výhodně. A hlavně jednoduše.

Vyčištěno více než
30 000
kusů oblečení a textilií
Více než
5 000
spokojených zákazníků
cleany-web
Hanuš Zvolský

Hanuš Zvolský

Martin Holček

Martin Holček

Zní to dobře?

Zaregistrujte se do naší aplikace a hoďte všechny starosti na nás.

Nechte si zavolat

Dejte nám na sebe telefonní číslo. Rádi se vám ozveme a pomůžeme vám.