Zásobování

Zásobování

Postaráme se o to, aby ve vašem ubytování bylo vždy vše, co vaši hosté potřebují. Připravíme vám jak hotelové sety, úklidové prostředky, tak cokoliv dalšího.

Spouštíme v létě 2022
zasobovani-mobil

Myslíme na všechno

Sety pro vaše hosty

Zajistíme zásobování vším, co vašim hostům udělá radost. Od sprchového gelu a šamponu přes šitíčko až po čokoládku na uvítanou.

set
supliky 2

Plné šuplíky i police

Na vaše přání budeme ve vašem ubytování pravidelně doplňovat i čistící prostředky, tablety do myčky nebo třeba zásoby do kuchyně, jako jsou sůl, cukr nebo káva.

Máme to pod kontrolou

A co je na tom nejlepší? Nemusíte na nic myslet! Stav zásob pravidelně kontrolujeme a když něco ve vašem apartmánu začne docházet, jednoduše to doplníme.

doplnovani

Se simpletem získáte:

Lepší hodnocení a kvalitu služeb
Díky tomu, že přenecháte starosti spojené s provozem profesionálům, bude vaše ubytování vždy v perfektním stavu. Zajistíte si tak vysoká hodnocení od svých hostů i počet nových rezervací.
Snížení fixních nákladů
Protože budete platit jen za ty služby, které doopravdy využijete, ušetříte. Navíc se díky možnosti pronájmu můžete vyhnout vysoké vstupní investici na pořízení kvalitního ložního prádla.
Jednodušší správu provozu
Díky online aplikaci zvládnete velkou část provozních a administrativních úkonů automatizovat. A ty zbylé vyřešíte pomocí několika mála kliků.

Zní to dobře?

Zaregistrujte se do naší aplikace a hoďte všechny starosti na nás.

Nechte si zavolat

Dejte nám na sebe telefonní číslo. Rádi se vám ozveme a pomůžeme vám.